Mix Of Files

Vidím do tebe! Už vím, jak funguješPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Martin BetschartZNALOST LIDSKÉ POVAHY JE KLÍČEM K ÚSPĚCHU! Pokud víte, na co se máte zaměřit a čemu věnovat pozornost, je pro vás snadné druhé pochopit a získat na svou stranu. Jak ale dospět k tomu, abyste poznali, co na jiné lidi platí? Pomocí speciální typologie osobnosti založené na třech odlišných dominujících oblastech mozku, kterou v této knize představuje zkušený autor! Zjistíte, jak každého člověka můžete podle vnějších znaků a projevů zařadit do jednoho ze tří základních typů či jejich kombinací. Dozvíte se, jak daný typ uvažuje, co je pro něj důležité, a na základě toho i jak s ním nejlépe komunikovat, abyste předešli konfliktům a nakonec dosáhli svého. Autor vám v knize předává přesně tu znalost lidí, která je třeba, aby vaše vztahy s okolím byly šťastné a produktivní. Pomocí názorných příkladů vysvětluje a nabízí rady a tipy, které můžete okamžitě vyzkoušet. Typologii výborně využijete v osobním životě: pomůže vám lépe odhadnout pekaře, sousedku, pracovníka v bance za přepážkou i profesorku na vysoké a dobře s nimi vycházet. Ale i v pracovním světě pro ni najdete mnohá uplatnění: při výběru spolupracovníků, při vedení lidí, jednání s kolegy a šéfy, vyjednávání se zákazníky apod. Čtivá, srozumitelná a příklady nabitá knížka je určena každému, kdo chce lépe chápat a znát druhé....celý text


Kupte knihu Vidím do tebe U vím jak funguje. c z U I D K O S 2 1 4 5 2 8 . Proč jste se rozhodli aplikovat na Západní Virginia univerzitní škola medicíny. Bangalore University výsledky 2021.


Martin Betschart

Martin Betschart. ANAG nakladatelství a vzdlávací spolenost. O Palmknihy a eReading se u pár let starala stejná skupina eknihomol Lucka Denisa Vaek Albta Dan a Zuzka. U vím jak funguje Vidím do tebe vidím do tebe u vím jak funguje Martin Betschart nová typologie osobnosti U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c . Víte na co se zamit abyste druhé snáze pochopili a získali na svou stranu? Díky zcela nové typologii osobnosti zaloené na tech dominujících oblastech mozku se nauíte prokouknout druhé lidi i lépe poznat sami sebe a vyuívat své znalosti ku prospchu vech v soukromém i pracovním ivot. Kniha Vidím do tebe U vím jak funguje Pokud víte na co se máte zamit a emu vnovat pozornost je pro vás snadné druhé pochopit a získat na svou stranu. Adresa University of Wisconsin-Milwaukee. Fyzika vysoké energie Wiki. iba za 434 v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KADÉHO s.r.o. tenáské recenze Potovné nad 999 K zdarma Slevy na bestsellery 25 . Odkazy na odborné recenze. Wie man Menschen durchschaut vydaného nakladatelstvím Orell Füssli Verlag AG Curych výcarsko 2011. Saved in Bibliographic Details Main Author Betschart Martin 1963AuthorOther Authors. ZNALOST LIDSKÉ POVAHY JE KLÍEM K ÚSPCHU Pokud víte na co se máte zamit a emu vnovat. Znalost Lidské Povahy JE Klíem K Úspchu. Knihovník plat Oregon. Nejirí výbr eknih je pipraven. Vidím do tebe U vím jak funguje. Víte na co se zamit abyste druhé snáze pochopili a získali na svou stranu Díky zcela nové typologii . 434 Do 3 dní 199 Do obchodu knihyprekazdeho.sk.

Python tutorial v hindštině pdf.


Eknihy zdarma Vidím do tebe! Už vím, jak funguješ PDF. Kde stáhnout knihy zdarma Martin Betschart.