Mix Of Files

Tajný život Usámy bin LádinaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jean Sasson, Nadžwa bin Ládin, Omar bin LádinSvět zná Usámu bin Ládina jako šéfa nejzhoubnější teroristické sítě dneška. Ale lidé se teroristy nerodí. Bin Ládin natolik bedlivě střežil informace o sobě i své rodině, že se ví jen málo o tom, jak se jím stal. To však už neplatí – Usámova první manželka a jejich čtvrtý syn prolomili mlčení a odhalili pravdu o soukromí člověka, který má na svědomí smrt tisíců lidí a jednu z nejhrůznějších tragédií poslední doby. Nadžwa ve věku patnácti let opustila rodinu v Sýrii, provdala se za svého tichého a vážného bratrance Usámu a přijala roli zahalené ženy žijící v izolaci v Saúdské Arábii. Porodila jedenáct dětí a byla svědkem toho, jak se ze svědomitého cílevědomého mladíka stává přísný a nesnášenlivý muž. Ona i její syn Umar popisují, jak Usáma začíná postupně odsuzovat veškeré moderní vymoženosti včetně elektřiny i léků. Bere své syny na dlouhé pochody do pouště, aniž jim dovolí napít se, a místo toho jim říká, že se musejí naučit být odolní. Zavádí svou rodinu stále hlouběji do izolace, až se nakonec stávají v Saúdské Arábii nežádoucí a musí se stěhovat z místa na místo. Jeho syn Umar vyrůstá ve vojenských táborech mezi náboženskými fanatiky a je svědkem nejrůznějších krutostí, jako je například testování chemických zbraní na štěňatech. Po vpádu sovětských okupantů do Afghánistánu se Usáma podílí finančně i osobně na boji afghánských mudžahedínů a ve válce získává nejen svou reputaci islámského bojovníka, ale dochází i k formálnímu ustanovení organizace al-Káida. Doposud nikdo z Usámovy nejužší rodiny veřejně nepromluvil, až nyní se ke čtenářům dostává naprosto ojedinělý dokument, který s nebývalou otevřeností odhaluje dosud neznámý svět Usámy bin Ládina. ...celý text


Kniha bývalého lena zvlátní jednotky amerického námonictva Navy SEAL který se úastnil operace vedoucí k zabití Usámy bin Ládina popisuje nejen tuto operaci s krycím názvem Neptunv trojzubec ale i adu pedchozích nasazení s. V knize americké publicistky Jean Sassonové Growing Up bin Laden esky vyla pod názvem Tajný ivot Usámy bin Ládina vzpomíná na to jak se jednou otce který pijel po delí nepítomnosti na farmu snail po dtském zpsobu odlákat od studia vojenských map. Cena 108 K Zboí za akní ceny slevy. 0 Cart product. Amazon Kindle neomezený Zahlungsart ändern.


Bin Ládin

Kupte knihu Tajný ivot Usámy bin Ládina od Nadwa bin Ládinová Umar bin Ládin Jea Sassonová na Martinus.cz. Nejlevnjí Kolektiv autor Tajný ivot Usámy bin Ládina na HLEDEJCENY.cz u od 0 K. V noci z 27. K až 12 Curriculum English. Usámy bin ládina Smrt teroristy Usámy bin Ládina iDNES. lánky na Deník.cz se títkem Usáma bin Ládin. Kniha Tajný ivot Usámy bin Ládina Nadwa bin Ládinová Umar bin Ládin a Jea Sassonová. jsme tady v bin Ládinov dom. En español que es overdrive. Team 6 Dopadení Usámy bin Ládina Code Name Your browser indicates if  . Vysokoškolský vyhledávací nástroj. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Jean Sassonová Nadwa bin Ládinová Umar bin Ládin z anglického. Kniha je ojedinlá v tom e tam pocity vypráví blízký lenové Usámi Bin Ládina. Title Tajný ivot Usámy bin Ládina Jean Sasson epub fb2 PDF Created D9 AM. Chul B Park University of Toronto. Kniha Tajný posel Jan Karski. Bin Ládin natolik bedliv steil informace o sob i své rodin e se ví jen málo o tom jak se jím stal. Tajný ivot Usámy bin Ládina Usámova manelka a syn odkrývají dosud neznámé skutenosti o nejhledanjím teroristovi svta. Ale lidé se teroristy nerodí. Bin Ládin natolik bedliv steil informace o sob i své rodin e se ví jen málo o tom jak se jím stal.Tajný ivot Usámy bin Ládinahttpspknihy.czknihytajnyzivotusamybinladina.htmlSvt zná Usámu bin Ládina jako éfa nejzhoubnjí teroristické sít dneka. Rok vydání 2010 Nakladatel Ikar Poet stran 463 Vazba tvrdá s obálkou Stav velmi pkná viz foto.

Toxikolog Jobs v blízkosti mě.


Kde jsou e-knihy ke stažení Tajný život Usámy bin Ládina PDF. Jak číst a nakupovat e-knihy Jean Sasson, Nadžwa bin Ládin, Omar bin Ládin.