Mix Of Files

Scénické tradice jihovýchodní AsiePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Stanislav SlavickýCo je na Orientu pro kreativní a hledající umělce dodnes tak atraktivní? Můžeme zde v autentické podobě nalézt a vidět to, co Evropa již dávno ztratila – ztratili jsme např. živé a v praxi kontinuálně udržované povědomí původního scénického provádění antických dramat nebo středověkých mystérií, o němž se sice dovídáme z bohaté literatury, ale už ho nemůžeme v původní podobě zažít. Tato kniha má za cíl zmapovat doposud živé rituální a scénické fenomény významného regionu jihovýchodní Asie. Ten – na rozdíl od Číny, Indie a Japonska – není v české teatrologii adekvátně zpracován. Významné scénické projevy z této oblasti (Barma, Indonésie, Thajsko, Kambodža, Laos, Malajsie, Vietnam, Filipíny) a zejména náboženské obřady a slavnosti povahou své scéničnosti zásadně ovlivnily umělecký tanec a loutkové, lidové, dvorské i klasické divadlo v zemích svého vzniku a měly vliv i na tamní moderní divadlo a performance. Poznání kulturně-historického a náboženského pozadí scénických projevů jihovýchodní Asie se tak může stát i příspěvkem k poznání základů divadelních či performativních, tj. živě se odehrávajících kulturních kreací. Autor této monografie všechny země regionu jihovýchodní Asie dlouhodobě studoval a od 80. let všechny několikrát navštívil s cílem zmapovat zachované živé scénické formy a jejich duchovní zázemí; výsledky svého výzkumu opřené o unikátní fotodokumentaci předkládá v této knize....celý text


cena v predajni 1092 . Síla výcviku zvyk. Počítačová výchova Bengaluru Karnataka. Scénické tradice jihovýchodní Asie Stanislav Slavick ý 240 K 216 K10 Kniha Monografie vnovaná iberoafrickým a indiánským kultm a slavnostem a doplnná rozsáhlou obrazovou dokumentací nabízí srovnání pvodních scénických tradic tí kontinent.


Asie Asie

Ten na rozdíl od íny Indie a Japonska není v eské teatrologii adekvátn zpracován. Scénické tradice jihovýchodní Asie. Co je na Orientu pro kreativní a hledající umlce dodnes tak atraktivní? Meme zde v autentické podob nalézt a vidt to co Evropa ji dávno ztratila ztratili jsme nap. Náklady na životní srovnání plat. Zvlátnosti japonského synkretismu Werner Karel pdficon. Je pedagogická pověření profesionální titul. University of Alabama Transcript požadavku. Stanislav Slavický Scénické tradice jihovýchodní Asie. Frontiers v námořní vědě endote stylu. Co je na Orientu pro kreativní a hledající umlce dodnes . Asie je kolébkou vech hlavních svtových náboenství islámu hinduismu buddhismu kesanství judaismu taoismu i intoismu. Kniha Scénické tradice jihovýchodní Asie Autor Slavický Stanislav Monografie má za cíl zmapovat doposud ivé rituální a scénické tradice jihovýchodní Asie které nejsou v eském prostedí zpracovány pitom ovlivnili tvorbu mnoha evropských divadelních reformátor nap. Vechny informace o produktu Kniha Náboenské tradice Asie 1 Karel Werner porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Náboenské tradice Asie 1 Karel Werner. Beaton MOBI Knihy Zviera od collegium PDF Knihy Scénické tradice jihovýchodní Asie od Stanislav Slavický MOBI . DOPORUIT ZNÁMÉMU. Skladem u dodavatele.

Čtení literatury vám nedá superpowers.


Elektronické knihy databáze cz Scénické tradice jihovýchodní Asie PDF. Elektronické knihy PDF epub Stanislav Slavický.