Mix Of Files

Jména a deskripcePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jiří RaclavskýKniha pojednává rozmanité logické a sémantické problémy spjaté s vlastními jmény a deskripcemi. Zvláště v souvislosti tvrzení identit tvaru a=b se s mnohými z těchto problémů vyrovnávali již G. Frege a B. Russell; diskuse jejich teorií a teorií alternativních je v současné analytické filosofii jazyka stále dominantní. Kromě mnoha příznačných obtíží s vlastními jmény a deskripcemi jsou v této knize rozebírána i témata související, například pojem existence, pojem jazyka či sémantické paradoxy. Při zkoumáních je uplatňována logicko-sémantická teorie P. Tichého....celý text


Ontologický jazyk neboli jazyk pro zápis ontologie je v informatice seznam výraz popisující njakou ontologii.. lánky o jménech. Dvoák Jan Caramuel z Lobkovic1234567Pi pokusu o sdílení polohy dolo k chybAktualizovatVíce informacíUpozornní na dezinformaní webyZapnutoVypnoutSeznamNápovdaOchrana údajStatistika hledanostiPidat stránku do hledání odkazuje na sluby nejen od Seznam.cz. ukazovací zájmeno tento a deskripce typu autor knihy A system of logic vyhrazuje .


Deskripce

117 Deskripce A Reference Petr Koátko Descriptions AND Reference The first part pleads for the Fregean account of definite descriptions as expressions referring lo the objccts which satisfy them. Základní pojmy logické sémantiky a syntaxe jazyk individuová jména predikáty atomární výroky molekulární výroky spojky promnné splování individuové deskripce lambda abstrakce atd. Nejasnosti ohledn zpsobu analýzy. 3872 S Twilight Rise Way. Vstupní úroveň Healthcare Administration Jobs Charlotte, NC. Významov se urité deskripce od v.j. Trénink ministra acim. Sportovní talentová agentura. Individua a jejich vlastnosti studie z intenzionální metafyziky. Modální modifikátory Vladimír Svoboda 1. Diskuse o povaze vlastních jmen a deskripcí. Zvlát v souvislosti tvrzení identit tvaru ab se s mnohými z tchto problém vyrovnávali ji G.

PDF tiskárna Mac.


Stahování eknihy Jména a deskripce PDF. PDF knihy zdarma ke stažení Jiří Raclavský.