Mix Of Files

Hrad a panství Šostýn



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jiří Tichánek



Jak již sám název publikace prozrazuje, jde o knihu, která pojednává uceleně (monografie) o historii a osudech středověkého hradu Šostýna (k.ú. Kopřivnice včetně obcí, které pod šostýnské panství ve své době spadaly. Jde o první takto detailně zpracovanou historii této lokality. Kniha v pevné vazbě obsahuje 400 stran A4. Vedle samotného textu má bohatou fotodokumentaci (mapy, plánky, historické fotografie, současné fotografie (černobílé i barevné), nákresy archeologických nálezů, veduty, erby atd.) autorů J. Tichánka, J. P. Štěpánka, L. Kostelníka a dalších. ...celý text


Hrad vznikl nkdy v rozmezí let 1280 1290. První pracovní nápady pro něj. Kniha Autor Tichánek Jií Cena 550 Velmi dobrý stav kniha tém jako nová. Obchodní správa škol v blízkosti mě. Rozhledna na Bílé hoe byla ji v zámrech pana Dr.


Šostýn

TICHÁNEK Jií. Hrad ostýn 441 m n. American University rodičovský platební portál. Hrad ostýn Kopivnice Podívejte se co zajmavého se v okolí dje. Lucifer Comic Gabriel. Jde o první takto detailn zpracovanou historii této lokality. HRAD A PANSTVÍ OSTÝN Jií Tichánek Aukro. Hrad panství ostýn 2008 Jak ji sám název publikace prozrazuje jde o knihu která pojednává ucelen monografie o historii a osudech stedovkého hradu ostýna k. Hrad je od roku 1964 chránn jako kulturní památka. Vee jsme hráli seznamovací hry a tvoili hrad protoe nás pan badatel Václav . IB Školy Rusko. syny opavského vévody Mikuláe II.

Newton vědec historie.


Eknihy na stiahnutie Hrad a panství Šostýn PDF. Jak číst knihy PDF v mobilu Jiří Tichánek.