Mix Of Files

Příběhy velkých městPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
John Julius NorwichOd počátků urbanizace v Mezopotámii až po dnešní globální metropole byla velká města průvodním znakem rozvoje lidské civilizace. Kniha Velká města v historii vypráví jejich příběhy počínaje starověkem, od Uruku a Memfisu až po Jeruzalém a Alexandrii. Následují města prvního tisíciletí, od Damašku a Bagdádu přes Teotihuacán a Tikal až po Konstantinopol a Čchang-an. Za středověku vzkvétaly např. Paříž v Evropě, Benin v Africe či Angkor v jihovýchodní Asii. Předposlední oddíl uvede čtenáře do počátku moderního světa, mj. s Prahou, Amsterodamem a Mexikem, a poslední do doby moderních měst s Londýnem, Tokiem či Sao Paulem. Víc než 50 významných přispěvatelů přibližuje čtenáři charakter každého místa – jeho obyvatel, architektury a umění i jeho vládců – a vysvětluje příčinu jeho úspěchu. Kniha, kterou doprovází na 300 fotografií, kreseb, map a plánů, je vlastně portrétem světové civilizace....celý text


Pro hodnocení se pihlaste nebo zaregistrujte. Julia Donaldson knihy PDF. Norwich John Julius. Procestujte s námi velká i malá msta svta. John Julius Norwich. Píbhy velkých mst.


Příběhy Velkých Měst

Píbhy velkých mst John Julius Norwich. Kniha Píbhy velkých mst vypráví jejich píbhy poínaje starovkem od Uruku a Memfisu a po Jeruzalém a Alexandrii. Nechte se inspirovat píbhy míst známých i neznámých a vydejte se za poznáním napí eskou republikou. PCO zkouška vzorové otázky. Sobecký gen pdf ke stažení. UW navrhnout vlastní hlavní. Smíchov Holeovice ikov Karlín Staré a Nové Msto. Píbhy velkých mst Autor Norwich John Julius Nakladatel Slovart EAN 99642 ISBN 99642 Originál The Great Cities in History Peklad Kolá Miroslav a Matas Jií Popis 1 kniha broovaná 352 stran esky Rozmry 13 21 cm Rok vydání 2019 2. Oveno zákazníky. Dokument zatím nebyl ohodnocen. Rick Riordan knihy již brzy. Následují msta prvního tisíciletí od Damaku a Bagdádu pes Teotihuacán a Tikal a po Konstantinopol a changan.

Která země má nejrozkurodnější katastrofy 2021.


Katalog e-knih v praze Příběhy velkých měst PDF. Kde stahujete e-knihy? John Julius Norwich.