Mix Of Files

Nisa, dcera KungůPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Marjorie ShostakIntimní život ženy mizejícího světa. Marjorie Shostaková je jedním z antropologů, kteří se rozhodli zkoumat život Kungů, lidí žijících v Africe na severním okraji pouště Kalahari, v Botswaně, jako sběrači a lovci. Hlavním tématem knihy je především vztah žen k sobě samým, ke svému životu a jeho událostem. Autorka během svého dvacetiměsíčního pobytu vedla rozhovory s několika Kungskými ženami, nejvíce se jí však podařilo vyzpovídat Nisu, v roce 1971 přibližně padesátiletou ženu. Knížka obsahuje kapitoly – Nejstarší vzpomínky, Rodinný život, Život v buši, Objevování sexu, Manželství na zkoušku, Manželství, První porod, Mateřství a ztráty, Proměna, Ženy a muži, Milenci, Léčebný obřad, Další ztráty a Stárnutí....celý text


Nisa dcera Kung autor Marjorie Shostak rok vydání 1993. 3 Kritické zhodnocení najdeme v polemice K. 389 033 524 email HYPERLINK mailtoerbanjcu.cz erbanjcu.cz www HYPERLINK httpwww.tf.jcu.czerban httpwww2.tf.jcu.czerban. Je moné e nakladatelství tuto v této edici ji nepokrauje.


Nisa

Harvard University online kurzy zdarma. 2000 Politická antropologie. Kriminologie a psychologie dvojitý titul. Hlavní autor Shostak Marjorie. Popis hodnocení a komentáe ke knize Nisa dcera Kung Marjorie Shostaková. Služby vysokoškolského poradenství. Marjorie Shostak is the author and narrator of Nisa as well as Nisas interviewer but with an academic background in English literature she is not your average anthropologist. Nisa dcera Kung Intimní ivot eny mizejícího svta Shostaková Marjorie MF Mladá fronta 1993. Já o bulharských Karakaanech píu ji njakou dobu a ím dál tím více se vzdaluji modu psaní ve tetí osob mnoného ísla. Nisa dcera Kung Intimní ivot eny mizejícího svta. Silnice Scholar Washington State. Shostak accompanies her anthropologist husband to Africa where he is conducting his own studies and sets out to understand Kung life particularly the lives of Kung women more deeply than previous researchers. Nisa dcera Kung 1993 Marjorie Shostak Intimní ivot eny mizejícího svta.

Jaké kvalifikace potřebuji studovat zákon.


Tvorba ebook, e-knihy, epub, mobi a PDF Nisa, dcera Kungů PDF. Katalog e-knih v praze Marjorie Shostak.