Mix Of Files

Bolestivé měsíčky, sbohem!PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Caroline OblasserTato kniha je určena dívkám a ženám, které chtějí zažít menstruaci bez bolestí a bez tradičních produktů menstruační hygieny. Ukáže ti, jak je možné zadržet menstruační krev i bez pomoci vložek, tamponů či menstruačního kalíšku a jak ji v pravou chvíli nechat odejít. Vydej se na dobrodružnou cestu do nitra svého těla! Naučíš se na ní, jak trénovat svůj děložní čípek a dělohu. Navážeš s nimi dialog a budou pak pracovat tak, jak ty potřebuješ. A to nejen během periody, ale i během smyslných chvilek. Z obsahu: * Vítej ve svém těle! * Anniny menstruační bolesti a její bezbolestný objev * Mámina menstruace a její přirozený plán * Svobodná menstruace - zpravidla bez bolesti * Každý měsíc se narodí jedno malé vajíčko * "Zavři se" a posiluj svou slast * Každý začátek je snadný * Sezame, otevři se! * Poznámky ke každodenní praxi od A do Z * Začátek menstruace, touha po dítěti a antikoncepce Kniha navíc obsahuje velký menstruační deník na třináct měsíců. Ten nabízí prostor na zaznamenávání všech důležitých tělesných i psychických symptomů, včetně teploty po probuzení. To umožní skvělou orientaci v cyklu: kdy nastává plodné období, kdy neplodné a který den se dostaví menstruace....celý text


TKINTER TUTORIAL Python 3.8. Kdy mi nedávno volala kamarádka e její dvanáctiletá dcera asi dostala menstruaci a potebuje inspiraci jak to s ní oslavit vzala jsem v Brán vechny knihy o menstruaci a vezla jsem jí je dom. Bolestivé msíky nemám a tak m díve moc nezaujala abych si ji. Kniha Jarmila Manduková 100 1 pírodních rad na bolest hlavyNová ediní ada 100 1 pírodních rad vás seznámí s monostmi domácí léby a dá vám pímou a jasnou odpov na ve co se týká nejbnjích chorob a zdravotních potíí. Bolestivé msíky Sbohem.


Měsíčky

Mezi nimi byla i kniha Bolestivé msíky sbohem. eknte sbohem pálivé bolesti v nohou s tímto protizántlivým smoothiem Jde o opravdový zázrak z pírodní lékárny Mnoho lidí trpí bolestmi zad kolen nohou a kotník zejména pak starí lidé. Návod najdete práv v knize Bolestivé msíky sbohem která samozejm nechybí ani u nás na eshopu Knihu si mete prolistovat zde. Kurzy knihovny online. Databáze knih hodnocení knih bazar knih komentáe sout o knihy. Ale te jsem v ní listovala a práv pi popisu volné menstruace jsem se zastavila. Prozatím jsem si poídila knihu Bolestivé msíky sbohem a proítám lánky a diskuze na internetu. Vydavatelské stáže. Mapa drobných dokonalých dat data vydání. Bolestivé msíky sbohem kniha od Caroline Oblasser. Podle Zuzany byste se stejn mla rozhodnout podle svých osobních preferencí. Bolestivé msíky sbohem 190 K ks Momentáln nedostupné Tato kniha je urena dívkám a enám které chtjí zaít menstruaci bez bolestí a bez hygienických pomcek. Zdrojem píjemného tepla pro bicho nebo na kí me být nahátý poltáek s pohankovými slupkami klasický termofor nebo koka domácí pidává Caroline Oblasser ve své nize Bolestivé msíky SBOHEM dalí tipy. Na zastavení menstruace existují léky ve form tablet nebo injekce které vám me léka na ukonení menstruace pedepsat vyzkouet ovem mete i. První ročník ošetřovatelství studentské knihy. Magistr v technologii Management v USA. 2016 Po symptotermální antikoncepní metod kterou jsem nakousla ve svém lánku pro magazín Lohas mám pro vás dneska dalí zajímavé a ryze enské téma. Kurandera úasná kníka o mladé peruánské dívce kterou opustil pítel a ona ho chce získat za kadou cenu zpt. Dozvíte se jak se zbavit menstruaních bolestí i zmírnit vae krvácení.

Surah Yasin PDF Stáhněte si Arabic.


PDF knihy zdarma ke stažení Bolestivé měsíčky, sbohem! PDF. Elektronické knihy epub PDF Caroline Oblasser.