Mix Of Files

Vzpoura deprivantů - O špatných lidech, skupinové hlouposti a uchvácené mociPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
František Koukolík, Jana DrtilováPopulárně-vědecká publikace navazuje na předchozí knihy autorů z let 1996 (Vzpoura deprivantů: O špatných lidech, skupinové hlouposti a uchvácené moci; Galén) a 2001/2002 (Život s deprivanty I.: Zlo na každý den a Život s deprivanty II.: Základy stupidologie; obě Galén). Také v této knize se pokoušejí pochopit, proč jsou někteří lidé zrůdy, bez ohledu na to, zda se chovají kriminálně, nebo zákonu unikají a jsou z nich lidé někdy nesmírně mocní, bohatí - a oblíbení. Kniha hledá odpověď na otázku, kdo jsou lidé, o nichž hovoří současné zprávy sdělovacích prostředků, klinické zkušenosti i historické příklady, a proč se dopouštějí takových činů. Teoretická možnost, že tito lidé nejsou nemocní a nejde ani o poruchu osobnosti, ale o druh parazitní evoluční strategie a krajní variantu lidské normy, se zejména v posledních letech prohlubuje....celý text


Skupiny etnických menšin ve Velké Británii. Du.ac.in Výsledek 2020 Vstupní zkouška. Monost nákupu elektronické verze knihy. 500 SAT slov. Také v této knize se poko.


Deprivant

Zločinu a trestu nejlepší překlad. Hodnocení recenze zajímavosti a informace o knize. Vzpoura deprivant Nestvry nástroje obrana navazuje na nae pedchozí knihy z let 1996 Vzpoura deprivant O patných lidech skupinové hlouposti a uchvácené moci a ivot s deprivanty I Zlo na kadý den a ivot s deprivanty II Základy stupidologie. Zlo na kadý den a ivot s deprivanty II. Vlastní vzdělávání knihy PDF. Základy stupidologie ob Galén.

10 vysokých škol, které vaši rodiče nechtějí navštěvovat.


Eknihy po česku PDF Vzpoura deprivantů - O špatných lidech, skupinové hlouposti a uchvácené moci PDF. Elektronické knihy PDF František Koukolík, Jana Drtilová.

Vzpoura Deprivantů