Mix Of Files

Operace Redwing – Svědectví účastníka neúspěšné bojové akce Navy SEALPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Marcus LuttrellZačátkem června 2005 vysadil v noci vrtulník čtyři příslušníky amerických Navy SEAL k akci do hornaté oblasti pákistánsko-afghánských hranic. Jejich úkolem bylo zajmout nebo zabít známého vůdce al-Káidy. Věděli, že se nachází v tálibánském táboře střeženém malou, ale dobře vyzbrojenou skupinou bojovníků. Za necelých čtyřiadvacet hodin byl ze čtyř Navy SEAL naživu pouze jeden. Jedná se o příběh velitele střeleckého týmu Marcuse Luttrella, který jako jediný operaci Redwing přežil. Byla to urputná bitva v horách, která nakonec znamenala největší ztrátu lidských životů v historii Navy SEAL. Je to ale také příběh jeho týmových kolegů, kteří usilovně bojovali po jeho boku, dokud nezůstal jako jediný – výbuch RPG ho odhodil na místo, kde ho nemohli jeho pronásledovatelé najít. Během následujících čtyř dnů vážně zraněný Luttrell odrazil útok šesti bojovníků al-Káidy, kteří byli vysláni za ním, aby ho zlikvidovali. Po jedenáctikilometrové cestě horami zajal Luttrella paštunský kmen, který riskoval své životy, aby ho ochránil před dotírajícími bojovníky Tálibánu. Luttrell podrobně popisuje brutální výcvik Navy SEAL a se svými druhy zjišťuje, co to obnáší, stát se příslušníkem elitních speciálních jednotek. Zavádí nás do divoké bitvy vedené v pustých afghánských horách, kde obkličovaný americký tým překotně unikal před nepřítelem v dešti střel a úlomků skal. Tato kniha o odvaze, obětování, cti a vlastenectví je působivým příběhem moderní války. Za hrdinství v boji vyznamenal prezident Bush Marcuse Luttrella Námořním křížem. Druhé vydání je doplněno o osmistránkovou fotografickou přílohu. Na motivy této knihy byl v USA natočen film Lone Survivor s Markem Wahlbergem v hlavní roli. Do českých kin byl uveden pod názvem Na život a na smrt. Knihcentrum.cz...celý text


Bleskové dodání osobní odbr ZDARMA a dárky za nákup. Jaké jsou faktory, které ovlivňují poptávku po kvalitě zdravotnických výrobků Quizlet. Dean College Dorms. Alabama Komise o vysokoškolském vzdělávání. 4 hodiny ítania.


Film Bojové Nasazení

Kniha Operace Redwing Svdectví úastníka neúspné bojové akce Navy SEAL Autor Marcus Luttrell Zaátkem ervna 2005 vysadil v noci vrtulník tyi písluníky amerických Navy SEAL k akci do hornaté oblasti pákistánsko afghánských hranic. Zespou Navy SEALs opowiada naoczny wiadek Retour. 2013 Omnibooks. On Online střední škola. LUTTRELL Marcus. Paralegal plat Texas. Patton Michael P. Operace Redwing Svdectví úastníka neúspné bojové akce Navy SEAL 320270Není dostupné Operace Redwing Svdectví úastníka neúspné bojové akce Navy SEAL Zaátkem ervna 2005 vysadil v noci vrtulník tyi písluníky amerických Navy SEAL k akci do hornaté oblasti pákistánskoafghánských hranic. Kolik dělá postgraduální asistent basketbalový trenér. Jejich úkolem byl. 8 Operace battle of mogadishu. Operace Redwing. Máme ve fondu pes 2 000 000 dokument vybere si u nás opravdu kadý. Zaátkem ervna 2005 vysadil v noci vrtulník tyi písluníky amerických Navy SEAL k akci do hornaté oblasti pákistánskoafghánských hranic.

Jak by se osoba zabývala konfliktem zdravým způsobem?.


E-knihy PDF ve vaší dlani Operace Redwing – Svědectví účastníka neúspěšné bojové akce Navy SEAL PDF. Jak číst knihy PDF v mobilu Marcus Luttrell.