Mix Of Files

Jirkův tajný klíč k vesmíruPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Stephen William Hawking, Lucy HawkingZa vším je útěk Jirkova ochočeného prasátka. Díky němu se Jirka seznámí se svými sousedy - Aničkou a jejím otcem Erikem, který se zabývá vědou. Erik má nejvýkonnější počítač na světě a říká mu Kosmo. Ten dokáže vyslat Jirku a jeho kamarády na jakékoli místo ve vesmíru. Kosma by ovšem rád využil i někdo jiný - a Erik s Jirkou se tím dostanou do obrovského nebezpečí. Ve vesmíru totiž není nic nebezpečnějšího než černá díra... Kniha se čte jedním dechem a spojuje veselé dobrodružství s vědeckými údaji o vesmíru. Najdete v ní nejnovější poznatky o černých dírách od Stephena Hawkinga a také mnoho barevných fotografií přímo z kosmu....celý text


EAN 9788024249483. Harry Potter narozeninový film. Kniha Jirkv tajný klí k vesmíru Autor Lucy a Stephen Hawkingovi. Kníka kterou napsali Lucy Hawkingová a její otec profesor Stephen Hawking nejslavnjí vdecký génius ve vesmíru navazuje na úspný první díl Jirkv tajný klí k vesmíru. Stephen Hawking Lucy Hawkingová. O em je kniha Jirkv tajný klí k vesmíru? Dobrodruná kniha pro dti z pera pedního astrofyzika souasnosti.


Jirkův Klíč K Vesmíru

Jirkv tajný klí k vesmíru od Stephen Hawking v KNIHCENTRUM.CZ. Washington oddělení ryb a volně žijících živočichů. CPL stipendium. Dobrodruná kniha pro dti z pera pedního astrofyzika. Ke knize Jirkv tajný klí k vesmíru doporuujeme také Zaklína III. Jo Nesbo DenevéreRember. Jirkv tajný klí k vesmíru. Jirkv tajný klí k vesmíru kniha od Stephen William Hawking Lucy Hawking. Název Jirkv tajný klí k vesmíru. 88 109 hodnocení.

Dětský fond Uganda webové stránky.


Elektronické knihy databáze cz Jirkův tajný klíč k vesmíru PDF. Knihy, metodiky, články ve formátu PDF Stephen William Hawking, Lucy Hawking.