Mix Of Files

Jemná masáž: Metamorfní technikaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Aline Gruber-KepplerMasáž nohou popisována v této knize se zabývá duševními vzorci. Má svůj systém bodů a energetických linií na spodní části nohy, které odpovídají našemu psychickému vývoji od samotného početí. Správným působením na tato místa se dají odstranit negativní duševní struktury a životní vzory, které se vytvořili ještě v prenatálním období našeho života. Celá metoda úzce souvisí se systémem čaker....celý text


Na rozdíl od obecn známé reflexní masáe nohou se v textu této knihy nejedná o organickou rovinu ale o rovinu duevních vzorc. • Americký časopis Sociologie. Aline GruberKeppler Eugenika 2007. Jemná masá Metamorfní technika GruberKeppler Aline. Na druhou stranu osobní zkuenost je samozejm nezastupitelná.


Metamorfní Technika

John zjistil e jemnou masáí reflexní oblasti pátee meme psobit práv na energetické bloky které se v daném . Základní kniha o reiki tení o józe. Katalog Prince George's County Memorial Knihovny. Má svoj systém bodov a energetických línií na spodnej asti nohy. Jemná masá Metamorfní technika. Kniha Jemná masá Metamorfní technika. Jednoduchá a velmi úinná metoda pro uvolnní citových a emocionálních blok. Jak se stát fotbalovým agentem v Evropě. Lunar Chronicles Luna. Housenka se zmní v motýla v lovku se pln rozvinou dosud skryté schopnosti. Výsledek bteup 2019 lichý. Jemný dotek mocné transformaní síly ZÁKLADNÍ KURZ. Iciivics hry odpovědi.

Anne zelených štítů řady filmy zdarma ke stažení.


Velká PDF kniha Jemná masáž: Metamorfní technika PDF. Elektronické knihy PDF Aline Gruber-Keppler.

Metamorfní Technika Kniha