Mix Of Files

Encyklopédia Kone a poníkyPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Tamsin PickeralSprievodca svetom koní s veľkým množstvom informácií a fotografií. Kombinácia textu a ilustrácií vytvára ucelený pohľad na všetky aspekty týkajúce sa koní. Je to príručka najvýznamnejších plemien, ktorú dopĺňa 1000 fotografií a kresieb. Ľahko pochopiteľné ikony poskytujú informácie o využívaní, plemennej príslušnosti a temperamente jednotlivých plemien. V rámčeku s údajmi nájdete približnú výšku, sfarbenie a miesto pôvodu plemena. Úvodné časti obsahujú množstvo údajov o anatómii a histórii koní. Nachádza sa tu aj praktická príručka pre vlastníkov koní s užitočnými nápadmi a radami. Kapitoly: Svet koní, Anatómia koňa, Chov a ošetrovanie koní, Zdravie a žrebnosť, Základný výstroj, Jazdenie a výcvik, Súťaže, Kone vo svete ľudí, Klasifikácia koní, Plemená koní....celý text


Encyklopedie koní na Martinus.cz. Kone a poníky od A do Z. Základná cena 1190. AQA Poezie Anthology objednávkový formulář. ELearning Tamiu tabule.


Poniky Sk

Titul aj priamo v naej predajni . Encyklopédia pre menie deti. 2020 Kone a poníky Ottova encyklopédia. Při aplikacích školních škol otevřených pro podzim 2021. Jeho kroky sú naozaj razantné Je ako stvorený pre dostihovú dráhu. Séria Otázkyodpovede. Sprievodca svetom koní s vekým mnostvom informácií a fotografií. arabské kone. Strana 3 z 3. Poskytuje najnovie informácie o eských a slovenských plemenách slovník hipologických pojmov a abecedný register. Ottova encyklopédia Kone a poníky ponúka ucelený pohad na vetky aspekty ivota koní. PA vzdělávací zdokonalení daňových úvěrů jednotlivci. Krtko v zime puzzle. Encyklopédia poskytuje mnostvo zaujímavostí a dôleitých. Kniha Kone a poníky veselé hry so samolepkamiautor neuvedený za skvlou cenu v internetovém knihkupectví .

Nic společného synonymum.


Elektronické knihy po česku Encyklopédia Kone a poníky PDF. Eknihy na stiahnutie Tamsin Pickeral.