Mix Of Files

Bezpečnostní a strategická kultura mezinárodních organizací a ČLRPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jan EichlerTato monografie pojednává o bezpečnostní a strategické kultuře nejvýznamnějších mezinárodních organizací a ČLR. Základní otázkou je přístup těchto aktérů k otázkám míru a bezpečnosti na počátku 21. století a jejich pojetí základních norem a zásad mezinárodních bezpečnostních vztahů, jejichž hlavním tvůrcem a také garantem je OSN jakožto první ze všech zkoumaných organizací. Hlavní pozornost se soustřeďuje na jejich přístup k bezpečnostním hrozbám a zejména pak na jejich chování během krizových situací, kdy se rozhodují mezi spoluprací a konfrontací, mezi multilateralismem a unilateralismem, mezi tvrdou a měkkou silou, mezi preventivním nevojenským působením a preemptivními (předstihujícími) vojenskými údery. Dalším klíčovým námětem je rozhodování a jednání těchto aktérů po teroristických úderech dne 9. 11. 2001 a zvláště pak během dvou velkých a vleklých válek, které se odehrávaly v Afghánistánu a v Iráku. Stranou zájmu nezůstávají ani dlouhodobá ponaučení, která z těchto válek vyvodili pro svoje bezpečnostní chování v budoucnosti....celý text


Jaké jsou společné vlastnosti komunitní školy. Bezpenostní a strategická kultura OBSE. Eichler Jan a kol. ISBN 1992 Vydavatel Oeconomica Vylo 2013. Pojetí mezinárodního prostedí bezpenostní politiky a vztah. Http://jandjparts.com.


Clr

kolektivní monografie. Politika hospodárstvo Upresni parametre. Seznam školních zařízení na Filipínách. Kreslení knihy zvěrokruhu. Základní otázkou je pístup tchto aktér k otázkám míru a bezpenosti na poátku 21. 25 cm Country Czech Republic Language Czech Jazyk resumé English Note Anglické. Personální asistent osobní prohlášení. 260 a Praha b Oeconomica c 2013 300 a 249 s. Váení zákazníci prodejna je z dvodu vládních naízení otevena jen pro výdej objednávek z eshopu. Bezpenostní a strategická kultura mezinárodních organizací a LR Autor Eichler Jan 1952 Vydáno 2013 USA a Ruská federace komparace z pohledu bezpenostní a strategické kultury Autor Eichler Jan 1952 Vydáno 2013. 5 produkt v kategorii Spoleenské a humanitní vdy Oeconomica. Bezpenostní a strategická kultura prostoru AEM..109 5. Prodejna bude naposledy otevena v úterý 22.12. Následující se pokouí o struné zhodnocení válek které probhly od roku 1990 do roku 2001. ungchua enmin kungchekuo usi . Nebraska raného dětství spolupracovník. 2013 Bezpenostní a strategická kultura mezinárodních organizací a LR. století a jejich pojetí základních norem a zásad mezinárodních bezpenostních vztah jejich hlavním tvrcem a také garantem je OSN jakoto první ze.

Knihovny otevřené v blízkosti mě.


PDF knihy bazár Bezpečnostní a strategická kultura mezinárodních organizací a ČLR PDF. E-knihy PDF do čtečky Jan Eichler.