Mix Of Files

Investice do akcií - základy value investováníPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Petr ČermákKniha je určena všem dlouhodobým investorům, kteří by rádi využili zajímavý výnosový potenciál akcií, ale zároveň nechtějí podstupovat příliš velké riziko. Pokud hledáte smysluplný, logický a relativně konzervativní investiční přístup, s jehož pomocí lze investovat na akciových trzích, potom by tato kniha mohla být určena právě Vám. „Nejdůležitějším pravidlem v investování je neztrácet peníze. Druhým nejdůležitějším pravidlem je nezapomenout pravidlo číslo jedna“ (Warren Buffett). Předmluvu napsal Daniel Gladiš. Vydání první....celý text


Tato publikace Petra ermáka je urena vem dlouhodobým investorm kteí by rádi vyuili zajímavý výnosový potenciál akcií ale zárove nechtjí podstupovat píli velké riziko. Vdy si rád poslechnu názory domácích i zahraniních investor na jednotlivé akcie. více o knize ZDE Einhorn David Fooling Some of the People All of the Time John Wiley Sons 2010 448 s. Investice do akcií základy value investování What people are saying Write a review Bibliographic information.


Investice

Zvláštní vzdělávání učitel s magisterským titulem v Kalifornii. INVESTICE DO AKCIÍ ZÁKLADY VALUE INVESTOVÁNÍ. 130564497 Investice do akcií Základy value investování nabídnte Cena Dohodou . Světový den knihy Harry Potter. stran 268 rozmry 21 cm ISBN 40684 váz. Pi nákupu nad 999 K máte potovné zdarma. Základy value investování ERMÁK Petr Info Euromedia Group Brána 2018 1. ermák Petr INVESTICE DO AKCIÍ ZÁKLADY VALUE INVESTOVÁNÍ . Nastavte si Hlídacího psa. Klasická díla anglické literatury. Titul je zaazen do ánr Populárn nauná Politika hospodáství ISBN 40684. Investice do akcií Základy value investování 349263Není dostupné Investice do akcií Základy value investování Tato publikace Petra ermáka je urena vem dlouhodobým investorm kteí by rádi vyuili zajímavý výnosový potenciál akcií ale zárove nechtjí podstupovat píli velké riziko. Zvukové členství nabízí UK. Investice do akcií Základy value investování Pavel ermák Bná cena 349 K Sleva 20 Akní cena 279 K Produkt momentáln nelze objednat Dostupnost Nedostupné.

Luke Jennings Fort stojí za to nekrolog.


Knihy v PDF fórum Investice do akcií - základy value investování PDF. Tvorba ebook, e-knihy, epub, mobi a PDF Petr Čermák.

Investice Do Akcií Jak Investovat Do Akcií