Mix Of Files

Otec u poroduPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Miroslav PechHlavní hrdina novely Otec u porodu, „tatínek“, očekává narození prvního dítěte a tak začne tomuto neznámému tvorovi, rybičce rostoucí v „maminčině“ břiše, psát jakési deníkové vzkazy. Popisuje zážitky z práce, vypočítává položky nákupních seznamů, vypráví, co viděl a slyšel v autobuse. Do této známé rutiny však prosakují nové zážitky spojené s očekáváním potomka, sledování jeho vývoje na internetových stránkách a v lékařských ordinacích a s tím spojené nesmělé představy budoucnosti, ale i nejistota z neznáma. Tatínek se totiž sice upřímně snaží, ale rozhodně nepatří mezi dnes tak populární sebevědomé otce, kteří nastupují na rodičovské dovolené, dítě umí uvázat do šátku na pět způsobů, a kdyby mohli, rozhodně by sami kojili. Tatínkovi připadá, že jsou na něj ze všech stran kladena příliš vysoká očekávání, a on si není ani trochu jistý, že je dokáže naplnit. Miroslav Pech v Otci u porodu opět dosvědčuje svůj výjimečný talent na přesné odposlechnutí a reprodukci jazyka ve všech možných stylových rejstřících, ať už jde o úsporné dialogy, nebo fráze z médií. Záleží tak na každém čtenáři, jestli chce hluboko v textu hledat genderová a sociální témata, nebo se prostě jenom královsky bavit....celý text


Hlavní hrdina novely Otec u porodu tatínek oekává narození prvního dítte a tak zane tomuto neznámému tvorovi rybice rostoucí v maminin bie psát jakési deníkové vzkazy. Patím sice k mladí generaci ale ani já jsem se jet nenarodila za pítomnosti mého tatínka. Aby mohli být u porodu svého potomka musí splnit písná hygienická pravidla. Pokud jednou odejde tak u se neme vrátit píe Rakovnický deník.


Otec Po Porodu Volno

Autor Miroslav Pech Druh sortimentu Kniha Název Otec u porodu Jazyk etina Poet strán 188 celá . Co pro jednoho me být pozitivním záitkem me být pro jiného tkým psychickým traumatem. V jedné studii bylo zjitno e . Otec u porodu Právo nebo monost? Ped více ne dvma týdny byl v eské republice vyhláen nouzový stav. S novými a novými poznatky v oboru psychologie a porodnictví se tak staré zajeté poádky mní a je to jedin dobe. Tato nabídka pozemkových diskusí. Speciální vzdělávací potřeby koordinátora. Rozhovor Jihlavská porodnice nedávno otevela zrekonstruované porodní pokoje zruila poplatky za pítomnost otce u porodu a i dalími kroky. Dnes ji vtinu rodiek doprovází na porodní sál otec . Analytická práce chemie. by I mídová . Definice Eurocentrism a příklad. Dnes u otec není povaován jen jako finanní podpora matky v thotenství a po porodu. Asi vichni rodie mi dají za pravdu kdy eknu e narození malého dítte je velký zázrak a hluboký emocionální záitek.

Campbell Biologie 11. vydání citace.


E-knihy zdarma Otec u porodu PDF. Kde si môžete stiahnuť e-knihy do čítačky a mobilu zadarmo Miroslav Pech.

Otec U Porodu Cena 2019 Porod Volno Otec