Mix Of Files

Letecké katastrofy a jejich vyšetřováníPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Lukáš MusilLétání dopravními letadly je dnes běžnou záležitostí. Pro někoho je to rutina, pro jiného událost. Ale ruku na srdce - každého z nás během bezpečnostní instruktáže před startem někdy napadlo, co by se stalo, kdyby se letadlo zřítilo. Tento strach je naprosto přirozený a patří k lidské podstatě. A nic na tom nemění skutečnost, že létání je vůbec nejbezpečnějším druhem dopravy. Kniha, kterou držíte v rukou, je již druhým literárním počinem leteckého publicisty Lukáše Musila. Debutoval v roce 2016 titulem Encyklopedie dopravních letadel, mapující historii dopravního letectví od konce druhé světové války po současnost. Tentokrát se autor zaměřil na havárie, které k rozvoji letecké dopravy bohužel neodmyslitelně patří. Příčinou letecké havárie může být počasí, konstrukční vada, chyba posádky nebo pozemního personálu, případně špatná údržba. Nejčastěji se však jedná o kombinaci více faktorů. Podívejme se nyní na příběhy letadel, která z různých důvodů nedoletěla v pořádku do cíle. Dozvíme se o nehodě legendárního stroje Concorde, o srážce dvou Boeingů 747 na Kanárských ostrovech, o sestřelu korejského Jumbo Jetu sovětskou stíhačkou, o tragické nehodě hráčů hokejového klubu Lokomotiv Jaroslavl a mnoha dalších. Letecká katastrofa je bezesporu tragickou událostí, zvláště pokud dojde ke ztrátám na lidských životech. Její vyšetřování však často vede k zavedení opatření, která v budoucnu pobobným situacím zamezí. V těchto případech platí dvojnásob, že chybami se člověk učí. Vydejme se tedy po stopách vyšetřovatelů, kteří se snaží příčiny leteckých nehod objasnit. Často jde o práci vskutku detektivní....celý text


Létání dopravními letadly je dnes bnou záleitostí. Adresa Smetanovo námstí 2228 . Kupte knihu Letecké katastrofy a jejich vyetování 02 s 27 slevou za 291 K v oveném obchod. A nic na tom nemní skutenost e létání je vbec.


Lukáš Musil Letecké Katastrofy

Zobrazit v . Studentské půjčky ochromující ekonomiku. 5150 Držte Kalifornie. Signatura N6675901 656 MUS. Krátky popis Kvalitní a levný produkt Letecké katastrofy a jejich . Ale ruku na srdce kadého z nás bhem bezpenostní instruktáe ped startem nkdy napadlo co by se stalo kdyby se letadlo zítilo. Její vyetování vak asto vede k zavedení opatení která v budoucnu pobobným situacím zamezí. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník . Pro nkoho je to rutina pro jiného událost. Autor vybral dalích 40 leteckých havárií které ovlivnily vývoj letecké dopravy po druhé svtové válce. HR Advisor role. Jednat jako dáma si myslí jako muž zapalování. Po úspné knize Letecké katastrofy a jejich vyetování pichází letecký publicista Luká Musil s jejím pokraováním. Nakupte spolen Letecké katastrofy a jejich vyetování. Science Busters Stadtsaal.

Co dělá úspěšný absolventský student.


PDF knihy ke stažení Letecké katastrofy a jejich vyšetřování PDF. Stáhnout knihy v PDF Lukáš Musil.

Letecké Katastrofy Jaroslavl