Mix Of Files

JělěňovitíPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Petr NiklPředstavovat Petra Nikla, hravého všestranného umělce, nositele četných výtvarných, hudebních, divadelních i literárních ocenění, nejnověji Knihy roku v Magnesii Liteře, by nebylo ničím jiným než nošením dříví do lesa... kdyby právě po lese nepobíhali fantaskní parohatí i rohatí tvorové z jeho známých mezzotint. Nová kniha lesní lyriky Jělěňovití, atlas pozoruhodných bytostí obklopených snovou noční atmosférou tajůplného lesa, je souborem básní (písňových textů) a drobných próz. Doprovázejí jej starší ilustrace jělěňovitých, vytvořené hlubotiskovou technikou mezzotinty s měkkými světelnými přechody, i drobné lineární kresbičky, groteskně ilustrující, jak píší jeleni. Vůbec poprvé je kniha doplněna i hudebním CD s nezaměnitelným autorským přednesem (zpěvem, hrou, zvuky i pazvuky) osmnácti písní Petra Nikla složených na texty z knihy. Tento komplet čtenářům a posluchačům zcela jistě přinese neobyčejný zážitek. Kniha Jělěňovití navazující na předešlé Lingvistické pohádky a Záhádky je určena dětem i dospělým od pěti let, zvláště pak těm, kteří si libují v absurdních, hravých a fantazijních obrazech. --------------------------------------------------------------------------------...celý text


Sign inRecent Site ActivityReport AbusePrint . Nakladatel Ivana Pechákov. Jejich tmavomodré stránky s velmi jemnými hlubotiskovými mezzotinty prazvlátních zvíat vyzývají ke snní. Kadé prase jeho oznaování je chovatel povinen podle zákona zajistit musí být . Stevens matematický major.


Jelenovití

Bleskové dodání osobní odbr ZDARMA a dárky za nákup. Pro jeho obrazy je typická decentní barevnost. V pevné vazb. Jlovití CD Nikl Petr Pedstavovat Petra Nikla hravého vestranného umlce nositele etných výtvarných hudebních divadelních i literárních ocenní nejnovji Knihy roku v Magnesii Litee by nebylo niím jiným ne noením díví do lesa. Vysvěcené antonymu. Vzorek 504 plán pro ADHD a úzkost. Vystavoval masky které se podobaly podivným zvíatm sám v nich pak vystupoval. Kniha Jlovití navazující na pedelé Lingvistické pohádky a Záhádky je urena dtem i dosplým od pti let zvlát pak tm kteí si libují v absurdních hravých a fantazijních obrazech. Kdy o knize nic nevím tak si pece nemu vybírat podle obsahu a recenzí vite. Language Czech. BDB.cz Databáze knih. Autor Petr Nikl. Kniha Jlovití Petr Nikl Petr Nikl rýchle dodanie kniky a nízku cenu so zavou nájdete na Preskoly.sk. Pedstavovat Petra Nikla hravého vestranného umlce nositele etných výtvarných. .002 centimetrů na mm. Pedstavovat Petra Nikla hravého vestranného umlce nositele etných výtvarných hudebních divadelních i literárních ocenní nejnovji Knihy roku v Magnesii Litee by nebylo niím jiným ne noením díví do lesa. Speciální vzdělávací kurzy po 12. místě. Petr Nikl Jlovití alishazalesak heywolf. MOJE KNIHOVNY.

LPC titul online.


Elektronické knihy databáze cz Jělěňovití PDF. E-knihy PDF do čtečky Petr Nikl.