Mix Of Files

Čeká nás pohroma?PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Andor ŠándorŽivotní příběh generála tajné služby. Generál v záloze Andor Šándor... Bezpočet lidí ho zná z médií i z jeho přednášek a naslouchá tomu, co říká elegantní pán v dobře střiženém obleku. A jako by s pořád trochu velitelským držením těla. V angličtině, kterou umí ing. Šándor tak jako u nás málokdo, se tomu říká body language. Kdekdo se ale musí ptát: Co všechno má už ten člověk za sebou, kromě toho, že vedl před lety vojenskou tajnou službu a že ho dnes známe jako bezpečnostního experta? Čím prošel a kudy se ubíral jeho život? Jaké má přátele? A jaké nepřátele? Na tyto otázky odpovídá kniha generálových pamětí, která nyní vstupuje na český knižní trh. A nejsou to běžné memoáry s popisem vlastního života od dětství až do moudrého stáří. Šándor své vzpomínky zpestřuje ostrými úvahami, historickými obrazy, někdy až ironickými komentáři a výhledy do možná dost nebezpečné budoucnosti. Působí dnes, když ho vidíte, jako politik, kterého byste možná rádi volili. Jako muž, co umí odpovídat na otázky. Byl v životě velitelem pěší roty, učitelem angličtiny, vojenským diplomatem, podšéfem a šéfem vojenské rozvědky – v otázkách ozbrojených sil a politiky se skvěle vyzná dodnes. A říká v knize například: „Spoléháme na proslulý článek pět Washingtonské smlouvy, kde se mluví o pomoci členské zemi NATO ze strany jejích spojenců, a nechceme brát v potaz fakt, že spojenci ohroženému státu pomohou v rámci svých možností a svého uvážení. Takže mu třeba mohou poslat vlak s balenou vodou, čtyřicet tisíc přikrývek a bedny s brufenem...“...celý text


Kdekdo se ale musí ptát Co vechno má u ten lovk za sebou krom toho e vedl ped lety vojenskou tajnou slubu a e ho dnes známe jako. Bezpoet lidí ho zná z médií i z. ISRO vědec platí.Stephen King Books v objednávku tisknutelného seznamu. na Sbazar.cz.


Andor Šándor Čeká Nás Pohroma

listopadu v hotelu . Co je felon. Telefon Vae mobilní íslo potebujeme kvli piazení poloky do Vaí knihovny. ivotní píbh generála tajné sluby Andor ándor porovnání cen hodnocení a recenze eká nás pohroma?. eká nás pohroma? ivotní píbh generála tajné sluby Generál v záloze Andor ándor. Bezpoet lidí ho zná z médií i z jeho pednáek233 Keká nás pohroma? ivotní píbh generála tajné slubyhttpsluxor.czproduct92 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czGenerál v záloze Andor ándor.eká nás pohroma? Andor ándor Kosmas.cz vae internetovéhttpsm.kosmas.czknihycekanaspohromaNakupte knihy za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Co je jediný proprietor npi. Najdte co potebujete ve Vaí kategorii. Pracovní místa získat zkušenosti v psychologii. Amálie je jako znovuzrozená. Bezpoet lidí ho zná z médií i z jeho pednáek a .

Stipendium Michigan College Alliance.


Kde si môžete stiahnuť e-knihy do čítačky a mobilu zadarmo Čeká nás pohroma? PDF. knihy vo formáte PDF úplne Andor Šándor.