Mix Of Files

Uvnitř diplomaciePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Tomáš Dopita, Kateřina Kočí, Klára Čmolíková CozlováVýchodiskem knihy je feministická kritika současné diplomacie, která považuje genderovou nerovnost za jeden z jejích problémů. Kniha tyto otázky podrobuje analýze, která jde za úroveň pouhé kritiky současného stavu. V centru pozornosti stojí eliminace genderové nerovnosti v zahraniční službě. Publikace se zaměřuje na cesty naplňování ideálu rovnosti mužů a žen v diplomacii. Dále se věnuje právům a potřebám osob doprovázejících diplomatický personál na zahraničních misích, zejména manželek diplomatů, neboť tato problematika byla zatím v odborné literatuře reflektována jen okrajově. Závěrečná část publikace se zabývá otázkami systémové úrovně zahraniční služby z hlediska institucionalizace principu rovnosti. Poskytuje tak komplexní přehled o možnostech oslabování stále ještě značně maskulinizovaného charakteru současné diplomacie. Kombinuje při tom výsledky akademického výzkumu s řešením praktických otázek zahraniční služby – představuje široké spektrum možných iniciativ a konkrétních opatření. Kultivace vnitřní dimenze diplomacie poskytuje obrovský potenciál pro zvyšování její kvality a efektivity....celý text


ODDÍL 2 RA NE. 9155. V centru pozornosti stojí eliminace genderové nerovnosti v zahraniní slub. Weird Science Biker. Uvnit diplomacie 0 0 0 Podívejte se jak tento produkt hodnotí nai zákazníci. Východiskem knihy je feministická kritika souasné diplomacie která povauje . Hledáte knihu Uvnit diplomacie od Tomá DopitaKateina KoíKlára molíková Cozlová? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk.


Diplomacia

Východiskem knihy je feministická kritika souasné diplomacie která povauje genderovou nerovnost za jeden z jejích problém. Uvnit diplomacie Jak s genderovou nerovností v zahraniní slub. V diplomacii to platí o to více vzhledem k tomu do jaké míry jsou ivoty partner a partnerek diplo. Hodnocení recenze zajímavosti a informace o knize. Nejirí výbr eknih je pipraven. PDF na slovo konvertor I Love PDF. Osobní jméno . Kniha tyto otázky podrobuje analýze která jde za úrove pouhé kritiky souasného stavu. Uvnit diplomacie Jak na genderovou nerovnost v zahraniní slubUvnit diplomacie Palmknihy eknihy ve vaí dlanihttpspalmknihy.czeknihauvnitrdiplomacie206964Kultivace vnitní dimenze diplomacie poskytuje obrovský potenciál pro zvyování její kvality a efektivity.110 KSklademUvnit diplomacie Jak na genderovou nerovnost v zahraniníhttpsalescenek.czuvnitrdiplomaciejaknagenderovounerovnostv92 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czUvnit diplomacie Jak na genderovou nerovnost v zahraniní slubUvnit diplomacie Tomá Dopita Booktook.czhttpsbooktook.czuvnitrdiplomacie92 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czKupte knihu Uvnit diplomacie Tomá Dopita s 6 slevou v eshopu za 103 K v knihkupectví Booktook.cz103 KUvnit diplomacie eBook Tomá DopitaKateina KoíCozlováhttpsknihydobrovsky.czekniha98 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czNejirí výbr eknih je pipraven. Vakcínová diplomacie jet výrazn posílí u tak rostoucí ínský vliv ve svt. Hledáte knihu Uvnit diplomacie od Tomá DopitaKateina KoíKlára molíková Cozlová? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. Nakupte v naem kniním eshopu kdykoliv a kdekoliv. Kniha myšlení od Carol Dweck.

Ilovepdf Descargar.


Knihy, metodiky, články ve formátu PDF Uvnitř diplomacie PDF. Kde stahujete e-knihy? Tomáš Dopita, Kateřina Kočí, Klára Čmolíková Cozlová.