Mix Of Files

Moderní řízení hotelového provozuPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jaromír BeránekPřepracované vydání úspěšného titulu, který opakovaně vychází od roku 1996 zachycuje ohromný rozvoj, kterým hotelnictví v České republice prošlo a přináší aktuální novinky důležité pro tento obor. Nová učebnice je určena středním hotelovým a vyšším odborným školám, zároveň je aktreditačním spise Vysoké školy hotelové v Praze a studentům přináší kompletní znalosti z klíčových oblastí hotelnictví - hotelového managementu, organizace, ubytování a stravování, technického zajištění, obchodně-ekonomické informace a zejména marketingový mix. Zásadní jsou informace o moderním řízení hotelu, hodnocení kvality, krozovém mamgementu i legislativě....celý text


Jak studovat v zahraničí z Indie se stipendií. Srovnejte ceny pette si recenze najdte podobné produkty a písluenství.Moderní ízení hotelového provozu Nejlevnjí knihyhttpsnejlevnejsiknihy.czmodernirizenihotelovehoprovozu.htmlKupte knihu Moderní ízení hotelového provozu Jaromír Beránek s 14 slevou za 280 K v oveném obchod. Moderní ízení hotelového provozu 5. Seznam současných spisovatelů v anglické literatuře.


Moderní Řízení

Praha 3 ikov Mag CONSULTING 2013. Bute první kdo ohodnotí Moderní ízení hotelového provozu Beránek Jaromír a kol. Nejlepší hodnota Pareri. HOTELNICTVÍ. Elektronické knihy v rzných formátech. Katalogové íslo85511. Velmi dobe je zpracována publikace autora které vele doporuuji jsou následující publikace autora Jaromíra Beránka ízení hotelového provozu a Provozujeme pohostinství a ubytování. Nová uebnice je urena stedním hotelovým a vyím odborným kolám zárove je aktreditaním spise Vysoké koly . Beránek Jaromír. Neufus Moderní hotelový management Aktualizované vydání knihy se zam uje stejn jako první vydání na provozní praxi a reálné fungování ubytovacího za ízení. Bleskové dodání osobní odbr ZDARMA a dárky za nákup. Moderní ízení hotelového provozu. zcela pepracované vydání by Beránek Jaromír 336 Pages Published 2016 by . 3.0 z 5 hvzdiek 1 hodnocení tená Ekniha. Bakalářský titul pro advokát. vydání erný Krupika ízení hotelového provozu 4. Historicky černé vysoké školy Seznam univerzit. Co dělá pokladník ve škole.

David Baldacci knihy seřazené.


Katalog e-knih v praze Moderní řízení hotelového provozu PDF. Knihy online sk Jaromír Beránek.