Mix Of Files

Átman



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Miroslav Detko



Duchovno-filozofický román Átman si berie na mušku všetky domnienky a presvedčenia človeka o tom, že šťastie, láska a mier na nás čakajú až niekde v ďalekej budúcnosti, celkom mimo nás. Nekompromisne hľadí tvárou v tvár životu a smrti, a to doslova! Hlavnou hrdinkou pútavého príbehu je veľmi bohatá a pôvabná Lillian, ktorá miluje život a poéziu napriek tomu, že prežila mnoho bolesti a kvôli smrteľnej chorobe ju jej telo každým dňom čoraz viac a viac opúšťa. Potom je tu Gomfrén, večný pútnik, ktorý by urobil čokoľvek, len aby sa na svojej radikálnej ceste za duchovným oslobodením odpútal od svojho tela a vlastne od celého sveta, ktorý sa mu celkom sprotivil. Ďalšou postavou a zároveň rozprávačom príbehu bude záhadný a veľmi tajnostkársky nebeský artista, verný posol života a smrti. Všetci spoločne rúcajú rozdiely medzi nebom a zemou, rozdiely medzi egom duchovným a egom materiálnym. Čitateľovi tak kniha ponúka príležitosť prijať život taký aký je, s tým čo človek má i nemá, a nájsť to čo v skutočnosti nejde stratiť. Seba samého. Príbeh, ktorý sa žiada byť vyrozprávaný, milý môj čitateľ, stál ľudí v ňom spomenutých už veľmi veľa sĺz. Kto by si však myslel, že to boli slzy rýdzeho smútku, mýlil by sa rovnako ako ten, ktorý sa domnieva, že ľudské životy sú len o šťastných chvíľach a radostných piesňach. Je to príbeh o ľuďoch, ktorí počas svojho života preplakali slzy horké ako kôra stromu, ale i také, ktoré boli plné sladkastej chuti jeho plodov. Príbeh o tých, ktorí sa naučili, že v každej vôni ruže sa skrývajú pichľavé tŕne a v každom čiernom uhlí čaká priezračný diamant na svoje objavenie. A práve preto by naozaj nebolo múdre oddeľovať jednu súčasť života od druhej. Je predsa nanajvýš neúctivé tešiť sa z okamihov úspechu bez toho, aby sme si zároveň nespomenuli na tisícky predošlých nezdarov, ktoré k nemu viedli. Tieto dva prepletené čierno-biele prúty sa mojím príbehom budú tiahnuť ako brečtan pozdĺž múru nekonečných dní a nocí. A ja sa modlím, aby vás korene oboch, neba i pekla, zla i dobra, radosti i smútku, nakoniec predsa len doviedli k slzám bezpodmienečnej vďaky. Aby sa vám prostredníctvom tohto príbehu vďačnosť stala pevnou zemou pod nohami a zároveň rozpínajúcou sa oblohou v akomkoľvek počasí vášho srdca. Pretože ja osobne som najviac nezískal prosbami o veľkolepé zajtrajšky, ale neustálou vďačnosťou za maličkosti dneška. I keď vďačnosť nikdy nerozohnala žiadne mraky, ani nezastavila búrky, či neovplyvnila obdobie sucha, pomohla mi lepšie pochopiť vzájomnosť všetkého živého na tomto svete, pomohla vnímať ho ako dar, aby sa nakoniec sama sebou stala najkrajším darom....celý text


Hindu worldview in the development of selfways the Atman as the real self. Pan Stink Age Hodnocení. Ez érvényes az Átmanra is a Brahman egyéniesült részére amely bennünk munkálkodik ugyan mozgat minket de lényegét még nem ismertük fel. Átman Cabral empreendimento localizado em CuritibaPR acaba de conquistar o Selo PBE Edifica com nível A de eficiência em todos os apartamentos e área comum O Selo garante que o empreendimento foi projetado de maneira eficiente e atende com segurança aos parâmetros máximos estabelecidos no Programa Brasileiro de Etiquetagem de Edificações com relação ao desempenho energético. In the Western view the soul is created by God.


Atman

Átman é a palavra do milenar idioma sânscrito que representa a essência de cada indivíduo seu melhor estado de espírito. Jak dlouho trvá, než dostane titul doktorátu v biologii. Porovnejte ceny zjistte dostupnost pette si recenze produkt nebo hodnocení eshop. Em apartamentos a partir de 209. U kadého zboí si mete zkontrolovat jeho dostupnost porovnat ceny v jednotlivých obchodech a nakoupit nejlevnji. Mobilní aplikace vývoje aplikace zdarma. Átman je tam kde není naprosto ádná jámylenka. Total data center of Atmans area 16470 sq m with 41.5 MW power supply and redundant connection guarantee the availability of key resources for customers. College Navigator Kanada. And átman means that which is omnitelepathic. Az átman voltaképpen a lehelet lélegzet valamint az ember saját személye saját teste saját maga. Vzdělávací rada NZ. Spirit or soul.Atman is the Supreme Self that is immortal and everchangeless. FREE shipping on . Aditya Hridayam is a hymn associated with the Sun or Surya and was recited by the great sage Agastya to Rama on the battlefield before fighting with Ravana.This historic hymn starts at the beginning of the duel between Shri Rama with Ravana himself.

Definice kognitivní vědy dítě.


Jak číst knihy PDF v mobilu Átman PDF. Kde stáhnout knihy zdarma Miroslav Detko.